قفل دیجیتال Hooshmandi

قفل دیجیتال Hooshmandi


دلایل استفاده از قفل دیجیتال:

این یک سؤال متداول است “دلایل استفاده از قفل دیجیتال” که بسیاری از افراد از آن سوال می کنند.

بسیاری از مالکان خانه در مورد تفاوت استفاده از قفل دیجیتال در مقایسه با قفل درب سنتی تردید می کنند. خوب ، ما باید این مسئله را به دو تفاوت اصلی تقسیم کنیم:

قفل دیجیتال Hooshmandi

قفل دیجیتال Hooshmandi

1) امنیت:

بسیاری از مردم  نوع معمولی از قفل درب استفاده می کنند که فقط از کلیدهای مکانیکی برای باز کردن درب استفاده می شود. این سؤال را از خودتان بپرسید. آیا قبلاً کلیدهای خود را گم کرده اید؟ آیا کلیدهای خود را بعد از باز کردن درب رو آن فراموش نکرده اید؟ خوب ، بیشتر ما این کار را می کنیم. اقدام فوری این بود که دعا کنیم که هیچ کس نمی داند کلید آنجا جا مانده یا شاید برای تغییر قفل در اسرع وقت اقدام می کردیم.

تقاضا برای قفل های دیجیتال یا بیومتریک طی سال های گذشته افزایش یافته است و یکی از اصلی ترین دلیل این امر عدم نیاز به کلیدهای مکانیکی است! قفل های دیجیتال در انواع مختلفی قرار می گیرند. اکثر یا تقریباً همه قفل ها دارای دسترسی به پین کد عددی هستند و برای دستیابی به ورودی با اثر انگشت یا حتی دسترسی RFID مطابقت دارند. طی سالهای گذشته، با پیشرفت تکنولوژی ، برخی از قفل های دیجیتالی درب نیز با ادغام هر دو و استفاده از دسترسی بلوتوث به بازار عرضه شده اند. برخی ممکن است بپرسند اگر کارت RFID را گم کنم چه اتفاقی می افتد؟ این مزیت استفاده از دسترسی دیجیتال است، که کاربران قادر به حذف مستقیم کارت مورد نظر از قفل خود هستند. به جای هزینه بیشتر برای جایگزینی مجموعه جدید.

قفل های دیجیتالی همچنین دارای سیستم زنگ خطر هستند که با وجود آن نفوذ  ریسک بالایی خواهد داشت. بنابراین ، از لحاظ امنیتی در مقایسه با قفل معمولی در وضعیت بهتری قرار دارد.

دلایل استفاده از قفل دیجیتال

خانه هوشمند

2) راحتی:

بسیاری در پیدا کردن کلیدهای شما حتی در داخل جیب شما اقدام می کنند. برخی نیز ممکن است کلیدها را درون ماشین یا شاید در دفتر بگذارند که این حالت نیز دسترسی به کلید های شما را برای دیگر افراد ساده می کند. به دلیل دسترسی متفاوت ارائه شده در قفل های دیجیتال نیازی به کلیدهای فیزیکی برای باز کردن درب نیست.

نوع دسترسی مختلف شامل: اثر انگشت، RFID کارت، پین ​​کد ، کلید ، بلوتوث ، Zwave  دستگاه های هوشمند، توجه داشته باشید که قفل ها متفاوت و با دسترسی متفاوت می باشد.

این بدان معناست که حتی وقتی خانه خود را بدون هیچ چیز در جیب خود ترک می کنید ، دیگر نیازی به نگرانی نیست با قفل دیجیتالی بدون کلید از خانه خارج شوید.

با این حال، با افزایش تقاضا برای قفل های دیجیتال، هنگام خرید قفل های دیجیتال خود باید بیشتر احتیاط کنید. برای دوام بهتر، ضمانت و اطمینان از ایمنی، سعی کنید از  قفل های دیجیتال درب با کیفیت بالا استفاده کنید.

پروژه های اجراییتکنولوژی های جدیدخانه هوشمندسناریوقفل دیجیتالقفل هوشمندوبلاگ

smart homez wavez wave چیستاتوماسيون خانگیاتوماسیون خانگیتعریف سناریو در خانه هوشمندچرا قفل دیجیتالخانه هوشمندخانه هوشمند چیستقفل الکترونیکیقفل الکترونیکی دربقفل الکتریکیقفل دیجیتالقفل هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان