زندگی را ساده کنید

زندگی را ساده کنید


کنترل خانه و اماکن از هر جای دنیا

چرا خانه دیجیتال هوشمند ؟ به راحتی می توان با داشتن خانه دیجیتال هوشمند نگرانی های خود را کم کرد و از محیطی که درون آن هستیم لذت برد دیگر کنترل خانه و اماکن مختلف از هر جای دنیا نیاز به جادو ندارد و به راحتی می توان از طریق گوشی همراه کنترول همه چیز را در دست داشت به ساده گی فشار دادن یک دکمه!در این قسمت از سایت، شرکت آرمان الکترو هوشمند پارس (هوشمندی) قصد دارد تا ویدیو های مربوط به پروژهایی که شخصاً خود مجری اجرای آن بوده را به نمایش بگذارد همچنین شما خوبان قادر خواهید بود در همینجا ویدیو های مربوط به خانه دیجیتال هوشمند را مشاهده فرمائید تا هر چه کاملتر و بهتر با معنی و قابلیت آنها آشنا شوید و همین طور می توانید ویدیو های مربوط به تکنولوژی های روز را نیز به تماشا بنشینید تا هر چه بیشتر با تکنولوژی های دنیای پیرامون خود آشنا گردید و هر کدام را به نسبت نیاز در زندگی شخصی خود بکار ببندید.

قفل دیجیتال هوشمند
قفل دیجیتال هوشمند

چرا خانه هوشمند

خانه ای که با داشتن قابلیت های بیشمارش همیشه در خدمت شماست و شما از استفاده از این قابلیت ها لذت خواهید برد. تصور کنید خانه ای دارید که تمام سلایق شما را می داند. حضور شما را حس میکند گرم بودن وسرد بودن محیط را حس کرده و نسبت به علاقه شما تنظیم می نماید. تمامی دستورات شما را به دستگاه های الکترونیکی منزل به صورت خودکار می دهد و شما وقتی در منزل هستید به معنای واقعی استراحت می کنید. و آسایش و آرامش خواهید داشت زیرا همیشه یک دستیار هوشمند آماده اجرای دستورات شماست.

چرا خانه دیجیتال هوشمند ؟ زمانی که شما در منزل حضور ندارید دما به حداقل خود میرسد تا صرفه جویی در انرژی صورت پذیرد. و شما میتوانید زمان ورود خود را به دستگاه مرکزی از هر جایی که هستید اطلاع داده تا نصبت به عادت سرمایی و گرمایی شما دمای منزل آماده ورودتان شود. حتی این امکان وجود دارد که شما در صورت بروز مشکل در سیم کشی ساختمانتان و کشیدن بار اضافی از آن مطلع شده و برای حل مشکل اقدام نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *