ساختار قفل هوشمند دیجیتال

ساختار قفل هوشمند دیجیتال


ساختار قفل هوشمند دیجیتال و عوامل تاثیر گذار بر قیمت قفل هوشمند دیجیتال:

قفل هوشمند نه تنها به تفاوت بین قفل های مکانیکی سنتی اشاره دارد، بلکه همچنین بر اساس ساختار قفل سنتی، همراه با فناوری بیومتریک، از سطح بالاتری از فناوری برخوردار است.  قفل هوشمند قفلی است که از لحاظ شناسایی کاربر، امنیت و مدیریت آن هوشمندتر است و یک جزء اجرایی در سیستم که، کنترل دسترسی را قفل می کند. متفاوت از قفل های مکانیکی سنتی، ساختار قفل هوشمند دیجیتال ، قفل های کامپوزیتی با ایمنی، راحتی و فناوری پیشرفته هستند. استفاده از کلیدهای غیر مکانیکی به عنوان یک فناوری بالغ برای شناسه کاربر، مانند: قفل اثر انگشت، کنترل دسترسی عنبیه (نوع بیومتریک، امنیت بالا، کارت مغناطیسی، کارت RF  .

ساختار قفل هوشمند از فرمول های مکانیکی، مادربردهای الکترونیکی، جمع کننده اثر انگشت و سایر اجزا تشکیل شده است. همکاری بین این مؤلفه ها، به قفل درب، هوش بیشتری می بخشد.

اجزاء قفل هوشمند دیجیتال :

1 پانل

مواد استفاده شده در پنل قفل هوشمند موجود در بازار عبارتند از: آلیاژ روی، فولاد ضد زنگ، آلیاژ آلومینیوم، پلاستیک و غیره.

2 بدنه قفل

جنس بدنه قفل دیجیتال هوشمند عمدتا از جنس استیل است اما از جنس پلاستیک فشرده نیز هست. بدنه قفل عمدتا به دو نوع تقسیم می شود: بدنه قفل استاندارد ( فولاد ضد زنگ) و بدنه قفل غیر استاندارد ( پلاستیک فشرده ).

3 صفحه کنترل

برد مدار، هسته قفل هوشمند است و کیفیت برد مدار بر عملکرد قفل هوشمند تأثیر می گذارد.

4 موتور

موتور مورد استفاده یک موتور کوچک است که به  قفل هوشمند متصل است و انرژی بسیار کمی را مصرف می کند. هنگام استفاده از رمز عبور یا کارت یا اثر انگشت برای باز کردن آن، صدای چرخش موتور را خواهید شنید.

5 دسته

دسته ها  دارای به دو دسته بلند و دستگیره گرد تقسیم می شوند و بسته به نیازهای مختلف می توان دسته های مختلف قفل هوشمند دیجیتال را انتخاب و خریداری کرد.

6 دایره تزئینی

همه قفل های هوشمند مجهز به حلقه های تزئینی نیستند، و قفل های هوشمند با حلقه های تزئینی حتی گران تر به نظر می رسند، اما در واقع روی قیمت تاثیر زیادی ندارند.

7 صفحه نمایش

این نمایشگر دارای صفحه نمایش آبی و سفید است و قفل هوشمند با صفحه نمایش بصری باعث می شود کارآیی آن آسان تر شود اما همه قفل های هوشمند مجهز به نمایشگر نیستند.

9 ماژول اثر انگشت

ماژول اثر انگشت قفل هوشمند عمدتاً به دو نوع تقسیم می شود، یک سر اثر انگشت نوری و یک سر اثر انگشت نیمه هادی. به طور کلی، قیمت یک اثر انگشت نیمه هادی از قیمت یک اثر انگشت نوری بالاتر خواهد بود.

10 سیلندر قفل

سیلندر قفل عامل مهمی در قضاوت قیمت قفل دیجیتال هوشمند است. از آنجا که سطح ایمنی قفل دیجیتال به آن وابستگی زیادی دارد.

11 جای باتری

     در حال حاضر، جای باتری قفل هوشمند 4 باتری و 8 باتری است.

قفل دیجیتال هوشمند آرمان الکتروهوشمندپارس

قفل دیجیتال هوشمند آرمان الکتروهوشمندپارس

قفل های دیجیتال درب الکترونیکی همچنین شامل قطعاتی به نام “محرک ها” می باشد که پیچ یا استوانه را به موتور کوچکی متصل می کنند که کاملاً درون درب یا قاب خود دفن شده است. موتور توسط یک پالس الکتریکی کنترل می شود، که ممکن است از چندین طریق شروع شود: توسط یک کارت خوان الکترونیکی، توسط یک صفحه کلید یا یک سنسور کنترل از راه دور بی سیم. در هر صورت، قفل درب دیجیتال پیکربندی شده است که محرک موتور را تنها پس از دریافت صحیح ورودی الکترونیکی، شروع می کند.

پروژه های اجراییتکنولوژی های جدیدخانه هوشمندوبلاگ

خرید قفل دیجیتالخرید قفل هوشمندقفل اثرانگشتیقفل الکترونیکیقفل دیجیتالقفل هوشمندقیمت قفل اثر انگشتیقیمت قفل الکترونیکیقیمت قفل دیجیتالقیمت قفل هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان