قفل هوشمند دیجیتال الکترونیکی

قفل دیجیتال الکترونیکی چگونه کار می کند؟

قفل دیجیتال الکترونیکی از طریق یک جریان الکتریکی کار می کند. قفل های هوشمند الکترونیکی به عنوان دستگاه های مستقلی با پنل های داخلی می توانند به یک سیستم کنترل مرکزی متصل شوند که فقط صاحبان خانه به آن دسترسی داشته باشند. قفل های دیجیتال الکترونیکی از مزیت دیگری برخوردار هستند که قادر به کنترل از راه دور هستند. آنها را می توان از راه دور کنترل کرد تا قفل شوند. قفل های هوشمند دیجیتال الکترونیکی از طریق آهن ربا یا موتورهای کوچک عمل می کنند که با تأمین یا قطع برق، قفل را فعال می کنند. برای کار با قفل می توان از یک سوئیچ روشن و خاموش معمولی استفاده کرد یا از یک سیستم بیومتریک پیچیده تر برای دسترسی به قفل می توان استفاده کرد.

بیومتریک در قفل های دیجیتال الکترونیکی چیست؟

بیومتریک نوعی نرم افزار شناسایی در سیستم های امنیتی است. قفل های دیجیتال الکترونیکی هنگام استفاده از نرم افزار شناسایی که شامل اسکن اثر انگشت، اسکن عنبیه، شناسایی صدا یا اسکن شبکیه است، از فناوری بیومتریک استفاده می کنند. در ابتدا اثر انگشت صاحب خانه در سیستم کار می کند. سپس با استفاده از این الگو به عنوان راهنمایی برای باز کردن قفل هنگام تهیه اثر انگشت صحیح استفاده می شود.

برنامه های الکترونیکی به طور فزاینده ای باعث  پیشرفت تکنولوژی هستند و برخی از طریق کنترل از راه دور از طریق برنامه ای که می تواند با سایر عناصر یک سیستم اتوماسیون خانگی ادغام شود، کنترل می شوند. بنابراین صاحبان خانه می توانند هر وقت لازم باشد با استفاده از یک برنامه تلفن همراه ساده، اموال خود را کنترل کنند.

قفل دیجیتال هوشمنT fHooshmandi

مزیت اصلی قفل های دیجیتال اثرانگشتی :

قفل های دیجیتال و قفل های اثر انگشتی یک مزیت بزرگ است زیرا آنها زحمت حمل دسته ای از کلیدها را از بین می برند. این گزینه های امنیتی، با صرفه جویی در فن آوری باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند که در غیر این صورت در جستجوی کلیدهای گمشده یا گشتن برای  کلیدها در تاریکی تلف می شوند. علاوه بر راحتی آنها، قفل های هوشمند دیجیتال و قفل های اثر انگشتی بسیار ایمن و امنیتی هستند. آنها می توانند به شما در نظارت بر ورود به خانه و بیرون رفتن از خانه کمک کنند و به صاحبان خانه آرامش بخشند و بدانند که فقط آنها و عزیزانشان می توانند دسترسی پیدا کنند.

هر روش قفل، دارای جوانب مثبت و منفی است. کلیدهای فیزیکی مانند کلیدهای فلزی، کارتهای کلید یا Remote دستی قابل از بین رفتن یا آسیب دیدن نیستند، در حالی که کدهای کلیدهای عددی را می توان فراموش کرد (یا توسط شخص اشتباه آموخته و حفظ شد). کدهای کلیدی می توانند در صورت لزوم توسط کاربر به سرعت و به راحتی تغییر داده شوند، در حالی که تغییر قفل های بدنی و کلیدها بسیار بیشتر درگیر هستند و به سخت افزار و تخصص خاصی احتیاج دارند. خرابی برق برای قفل های درب دیجیتال الکترونیکی کاملاً مشکل ساز است و باعث می شود تا زمان برق دوباره برق قفل یا قفل آن باقی بماند.

 

تکنولوژی های جدیدخانه هوشمندوبلاگ

چرا از قفل دیجیتال استفاده کنیمخرید قفل دیجیتالخرید قفل هوشمندقفل اثرانگشتیقفل الکترونیکیقفل دیجیتالقفل دیجیتال الکترونیکی چگونه کار می کند؟قفل هوشمندقیمت قفل اثر انگشتیقیمت قفل دیجیتالقیمت قفل هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان