چرا قفل دیجیتال

قفل دیجیتال هوشمندی


چرا قفل دیجیتال:

 چرا قفل دیجیتال استفاده کنیم ؟ برای خیلی از ما پیش آمده که کلید منزل و یا محل کار خود را در جایی که دسترسی به آن سخت است جا گذاشته باشیم. یا در موقعیت بدتر کلید ها را به طور کلی گم کرده باشیم که در هر دو صورت ما از لحاظ مادی و زمانی متحمل هزینه می شویم. زیرا نیاز به کلید ساز برای باز کردن قفل درب داریم و در بعضی از مواقع مجبور به شکستن درب و یا قفل می شویم.


اگر می خواهید خود و خانواده را از دردسر گم کردن کلید نجات دهید راه حل شما استفاده از قفل دیجیتال است.

چرا قفل دیچیتال
قفل دیجیتال هوشمندی

چرا باید از قفل دیجیتال استفاده کنیم ؟

قفل های دیجیتال با قابلیت هایی مانند کد، کارت، اثر انگشت نیاز شما را به حمل کلید از بین می برد.

به دلیل سیستم ضد هک این نوع قفل می توان به زبان ساده گفت این قفل حکم نگهبان  برای خانه یا محل کار شما را دارد. ضمن این که استفاده از قفل دیجیتال علاوه بر راحت نمودن رفت و آمد به دلیل طراحی منحصر به فرد جلوه زیبایی به ساختمان های مدرن می دهد.

قفل دیجیتال جایگزینی مناسب برای قفل های سنتی متداول می باشد. برای مثال در صورت گم کردن کلید و یا مسائلی مانند تغییر پرسنل که دارای کلید هستند. یا شما به هر دلیلی اطمینان به این که دیگران از کلید شما کپی دارند یا خیر نداشته باشید باید قفل و مغزی و کلید را تعویض کنید. ولی در این شرایط با داشتن قفل دیجیتال شخص شما بدون نیاز به متخصص به راحتی می توانید کد و کارت های سابق را غیر فعال نموده و اینگونه دیگر نگرانی نداشته باشید.

یکی دیگر از مزایای داشتن قفل دیجیتال این است که شما دیگر نگران این نیستند که آیا درب را قفل کرده اید یا خیر. زیرا این قفل ها 5 ثانیه بعد از بسته شدن درب به حالت امنیتی می روند. برای باز کردن مجدد درب باید از کد، کارت، و یا اثر انگشت استفاده نمایید.

نکته: این قفل ها به راحتی قابل نصب بر روی درب های چوبی و ضد سرقت می باشد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *