انتخاب قفل هوشمند دیجیتال :

با توسعه مستمر صنعت خانه های هوشمند، سرعت و میزان محبوبیت خانه های هوشمند تسریع و گسترش می یابد و پذیرش مردم به طور مداوم با توسعه فناوری اطلاعات بهبود می یابد. در زمانی که تقاضای بازار تغییر کرده است، بسیاری از شرکت های لوازم خانگی و شرکت های امنیتی خود را با این بازار نوظهور تطبیق می دهند. یک سری محصولات خانگی هوشمند را راه اندازی کرده و سرعت بیشتری به نفوذ در بازار خود  می دهند. قفل هوشمند یک محصول اولیه است که در سایه رونق خانه های هوشمند متولد شده است. این یک سوال مهم است که چگونه یک قفل هوشمند انتخاب کنیم؟

بدون کلید می توان به آن دسترسی داشت و با کنترل تلفن همراه می توان آن را باز کرد. این صحنه که زمانی در فیلم های علمی تخیلی دیده می شد، اکنون وارد زندگی شده است. با این حال، هنگامی که تعداد زیادی از مردم به این بازار روی می آورند، مطمئناً باعث ایجاد وضعیت مختلط می شود و محصولات مختلف خواهند بود. بنابراین، چگونه مصرف کنندگان می توانند قفل هوشمند دیجیتال مناسب درب را انتخاب کنند؟

طراحی محصول مناسب فقط به ظاهر نیست، قفل های هوشمند کالاهای بادوام خانگی هستند و در درب های متنوعی از آن استفاده می شود. بنابراین، طراحی قفل هوشمند دارای نکات اصلی زیر است.

انواع قفل دیجیتال لاک استارHooshmandi - چگونه یک قفل هوشمند انتخاب کنیم؟

انواع قفل دیجیتال لاک استارHooshmandi

نکات طراحی قفل هوشمند دیجیتال :

 1- مختصر 2- عملی 3- توزیع با اکثر درهای موجود در بازار.

در عصر اینترنت اشیاء، قفل های هوشمند فقط اثر انگشت، رمز عبور و قفل درب نیستند که توسط کارت ها قفل شوند. قفل درب هوشمند باید هوشمند باشد و بتواند قفل درب را از طریق برنامه تلفن همراه کنترل کرده و با خانه هوشمند کار کند. ظهور قفل های درب هوشمند دیجیتال برای تسهیل زندگی همه است. هوش یکی از آنهاست، اما مهمتر از همه ایمنی است. به دلیل هوشمندی نمی توانید ایمنی را نادیده بگیرید. کاری که شما باید انجام دهید این است که باید بدانید هوشمند است، بنابراین امن تر است.

چگونه یک قفل هوشمند انتخاب کنیم؟ بهترین قفل هوشمند دیجیتال قفلی است که توانایی کار با پروتکل زی ویو را دارا باشد زیرا تمام شرکت ها و کارخانجات بزرگ صنعت لوازم خانه اکنون محصولات هوشمند خود را تحت این پروتکل ساخته و روانه بازار می کنند. پس مهم است که قفل هوشمند شما از چه سیستمی تبعیت می کند.

قفل دیجیتال هوشمند با داشتن سیستم ضد هک و ضد شک از خانه و محل کار شما به خوبی محافظت میکند و عدم استفاده از کلید مکانیکی ورود غیر مجاز را برای افراد غیر ممکن می کند. با قفل دیجیتال هوشمند ساخت کلید دیجیتالی به راحتی انجام می شود و از کار انداختن ورودی دیجیتال نیز بسیار راحت انجام می شود و نیازی به صرف هزینه نیست.

جنس بدنه قفل دیجیتال هوشمند نیز بسیار مهم میباشد. جنس بدنه دستگیره لاک استار از فلاد ضد برش است که بسیار مقاوم می باشد و در سرما و گرما با مقاومت بالا کارایی 100% دارد.

تکنولوژی های جدیدخانه هوشمندوبلاگ

بهترین قفل دیجیتالبهترین قفل هوشمندچرا از قفل دیجیتال استفاده کنیمخرید قفل دیجیتالخرید قفل هوشمندقفل اثرانگشتیقفل الکترونیکیقفل دیجیتالقفل هوشمندقیمت قفل اثر انگشتیقیمت قفل دیجیتالقیمت قفل هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان