سناریو حضور

سناریو حضور


تعریف سناریو

سناریو حضور | یکی از نگرانی های که اغلب ما با آن مواجه هستیم زمانی است که در خانه کسی حضور ندارد یا به مهمانی هستیم و یا در مسافرت های فصلی و… و این امر بسیار مناسب برای سارقینی که در کمین میباشند است !!!!

اما با داشتن خانه هوشمند میتوانید برای این مواقع چاره ای اندیشید که در این مقاله به آن اشاره میکنیم .

در ساعتی از شب یک سری از لامپ های منزل روشن شود و بعد از مدتی خاموش شود ، حال برای آن زمان بندی و نوع روشن و خاموش شدن را تعریف میکنیم

ساعت 00:00


لامپ اطاق خواب روشن شود و روشن به ماند.

ساعت 00:01


لامپ سالن روشن شود و روشن به ماند

بعد از 5 ثانیه


لامپ آشپزخانه روشن شود

ساعت 00:04


لامپ آشپزخانه خاموش شود بعد از گذشت چند ثانیه لامپ سالن خاموش شود

ساعت 00:07


در انتها لامپ اطاق خواب خاموش شود .

سناریو حضور | حال این برنامه تعریف شده را در چند نوبت در طول شب میتوانید تکرار شود و یا برای آن مدل متفاوت تری تعریف نمایید . حال کسی که در خارج از منزل شما است این تصور را در ذهن خود خواهد کرد که کسی در منزل میباشد . این یک نوع از سناریو های امنیتی میباشد که میتوانید هرزمان که تمایل داشتید آن را فعال و یا غیر فعال نمایید .

چرا خانه هوشمند

خانه ای که با داشتن قابلیت های بی شمارش همیشه در خدمت شماست و شما از استفاده از این قابلیت ها لذت خواهید برد. تصور کنید خانه ای دارید که تمام سلایق شما را می داند. حضور شما را حس میکند گرم بودن وسرد بودن محیط را حس کرده و نسبت به علاقه شما تنظیم می نماید. تمامی دستورات شما را به دستگاه های الکترونیکی منزل به صورت خودکار می دهد و شما وقتی در منزل هستید به معنای واقعی استراحت می کنید. و آسایش وآرامش خواهید داشت زیرا همیشه یک دستیار هوشمند آماده اجرای دستورات شماست.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *