چه نوع درب هایی مناسب قفل های هوشمند دیجیتال هستند؟

قبل از انتخاب قفل دیجیتال هوشمند، نوع درب مخصوص قفل دیجیتال خود را در نظر بگیرید. مزایای قفل های دیجیتال متعدد و قابل توجه است. هنگامی که از آنها استفاده می کنید، می توانید درب را با صفحه کلید، کلمه عبور یا حتی اثر انگشت باز کنید. راحت تر از استفاده از قفل های سنتی با کلید است. به جای کلیدهای سنتی که می توانید به راحتی آنها را گم کرده یا همانندسازی کنید. همین طور قبل از انتخاب قفل، باید فاکتورهای زیادی را در نظر بگیرید که در قفل و کاربردهای آن تأثیر می گذارد. وقتی نوع قفل هوشمند را انتخاب می کنید، ماده ای که درب از آن ساخته شده است نقش مهمی دارد.

 

درب های مختلف و انواع قفل دیجیتال :

مواد مختلفی وجود دارد که با آنها می توانیم درب را تولید کنیم. این مواد شامل چوب، شیشه و آهن هستند. آنها فاكتورهای اساسی برای انتخاب شما برای نصب قفل دیجیتال هستند.

هنگامی که قفل هوشمند را برای امنیت خانه انتخاب می کنیم، برخی تفکرات وجود دارد. بسیاری از افراد تصور می کنند که یک درب با کیفیت و گران قیمت معادل امنیت بیشتر است. با این حال، آنچه آنها نمی دانند این است که، موضوع اساسی در مورد امنیت استفاده از قفل دیجیتال بر روی درب است.

قبل از نصب قفل هوشمند،  نوع درب باید مشخص باشد، این به تسهیل نصب قفل دیجیتال کمک خواهد کرد. درنهایت بعد از انتخاب نوع درب مخصوص قفل دیجیتال، بهترین نسخه قفل دیجیتالی را برای هر پروژه خود انتخاب خواهید کرد.

برای انواع درب ضد سرقت و چوبی قفل های دیجیتال انتخاب درستی است و این نوع قفل های هوشمند بر روی درب های شیشه ای قابل نصب نیست، قفل های دیجیتال برای ساختمان های تجاری یا مشاغل مناسب هستند.

 ما درهای آلومینیومی یا پی وی سی را در خانه می بینیم. برای این درها، بهترین راه برای نصب قفل هوشمند نوع مینی است. این نوع قفل الکترونیکی با اثرانگشت و کارت کار می کند و ظاهر یک دستگیره ساده را دارد و با قطر کم درب هماهنگ است.

در مجموع برای همه درب ها میتوان اجازه ورود دیجیتالی داشت و حتی برای درب های شیشه ای قفل های دیجیتالی وجود دارد که البته محصولات لاک استار شامل آن نمی شود و قفل های هوشمند لاک استار بر روی درب های شیشه ای قابل نصب نیست.

برای اطلاع از محصولات ما و دریافت مشاوره رایگان با شماره 09125769793 تماس بگیرید. (بر روی شماره تماس کلیک کنید)

پروژه های اجراییتکنولوژی های جدیدخانه هوشمندوبلاگ

خرید قفل دیجیتالخرید قفل هوشمنددرب مخصوص قفل دیجیتالدرب مخصوص قفل هوشمندقفل الکترونیکیقفل دیجیتالقفل هوشمندقیمت قفل اثر انگشتیقیمت قفل دیجیتالقیمت قفل هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان