دستگیره هتلی هوشمندی

دستگیره هتلی هوشمندی


دلیل افزایش استفاده از دستگیره هتلی دیجیتال هوشمند:

دلیل افزایش استفاده از دستگیره هتلی دیجیتال هوشمند و جایگزینی آن ها با دستگیره های ساده چیست؟

امروزه دستگیره دیجیتال یا دستگیره هوشمند هتلی در محیط های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند و جایگزینی بی نقص برای دستگیره های ساده هستند. زیرا برای باز بستن دیگر نیاز به کلید ندارد می توان گفت بهترین و لوکس ترین محیط ها از جمله هتل ها به سمت استفاده از دستگیره دیجیتال رفته اند. از این طریق هتل ها تجربه ی آرامش و راحتی بی همتا به مهمانان و کارمندان خود هدیه می دهند و سرویس دهی را به بالاترین سطح می رسانند.

دستگیره هتلی hooshmandi
دستگیره هتلی hooshmandi

تنوع مدل و کارایی در دستگیره های هتلی دیجیتال  :

دستگیره های دیجیتال یا قفل های دیجیتال هوشمند در طرح ها و مدل های مختلف با کارایی متفاوت برای محیط های مختلف تولید می شوند. ( کارت ، کد ، اثر انگشت و….)

دلیل افزایش میل هتل داران به استفاده از دستگیره دیجیتال هوشمند به جای دستگیره ساده چیست؟

دستگیره های هتلی دیجیتال در حال حاضر در حال جایگزینی دستگیره های ساده در بازار هستند. دستگیره های ساده به راحتی با ترفند هایی که افراد زیادی امکان استفاده از آن را دارند باز می شوند. به همین دلیل امنیت ندارند. حال با بالا رفتن سطح تکنولوژی قفل هتلی دیجیتال به جایگاهی مناسب رسیده اند و هتل داران هم  خرید این گونه دستگیره ها را در الویت خود قرار داده اند. استقبال هتل های زنجیره ای و بزرگ از دستگیره هتلی دیجیتال lock star خود نشانگر این واقیت است که به زودی بازار در انحصار دستگیره های دیجیتال خواهد بود. برای هتل ها و دیگر محیط های مسکونی و اداری امنیت و آرامش ارمغان خواهد آورد.

بودن دستگیره دیجیتال هوشمند باعث افزایش امنیت و یکپارچه سازی کارها می شود. در نتیجه راحتی کار برای کارمندان افزایش می یابد و این امر باعث بالا رفتن رضایت مهمانان از سرویس هتل میگردد.

راحتی و امنیت را با دستگیره دیجیتال هوشمند lock star به خود هدیه دهید. می دانیم که مهمترین چیز در انتخاب هر محصولی کیفیت آن و خدمات پس از فروش می باشد شرکت آرمان الکترو هوشمند پارس برند lock star را با کیفیت بالا و خدمات بی همتا به شما خوبان ارائه می نماید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *