پاور سوئیچ

پاور سوئیچ هوشمندی

پاور سوئیچ هوشمندی


پاور سوئیچ چیست؟

پاور سوئیچ یا همان ذخیره کننده انرژی در هتل یک سوئیچ نصب شده روی دیوار است برای کنترل تمام وسایل برقی در اتاق که مانند کلید اصلی اتاق عمل میکند.

اتاقهای هتل اغلب دارای یک نگهدارنده داخلی در نزدیکی درب اصلی هستند که منبع تغذیه برق را برای همه موارد موجود در اتاق با قرار دادن کارت در محفظه فراهم می کند. مدار داده شده برای کنترل چراغهای برقی (و سایر وسایل) در همان خطوط است، اما راه حل به طرز شگفت آور ساده و ارزان است.

پاور سوئیچ هوشمندی

پاور سوئیچ هوشمندی

یک سوئیچ ضربه ای به مدار وصل شده است و بازوی اهرم بلند آن به سمت خارج کشیده شده است به گونه ای که وقتی کارت کلید روی آن آویزان می شود، سوئیچ برجسته بسته می شود. اکنون، رله الکترومغناطیسی برق  را برای تمام وسایل موجود در اتاق می کشد و تکمیل می کند. به محض برداشتن کارت، سوئیچ ضربه ای باز می شود و رله را آزاد می کند. وسایل مختلف متصل به طور خودکار (و اجتناب ناپذیر) پس از تاخیر کوتاه هنگام برداشتن کلید اتاق از قفسه کلید خاموش می شوند.

صرفه جویی بی نظیر در مصرف برق به راحتی و با انجام یک حرکت!!!!

وبلاگتکنولوژی های جدیدخانه هوشمندقفل دیجیتالقفل هوشمند

4دلیل بزرگ برای سرمایه گذاری در خانه هوشمندhooshmandipower switchsmart homez wavez wave چیستاتوماسيون خانگیپاور سوئیچپاور سوئیچ هتلیچرا از قفل دیجیتال استفاده کنیمچرا قفل دیجیتالخانه هوشمندقفل الکتریکیقفل دیجیتالقفل هتلیقفل هوشمند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان