قفل هوشمند Hooshmandi

قفل هوشمند Hooshmandi


نحوه کارکرد قفل هوشمند:

کارکرد قفل هوشمند دارای ویژگی ها و قابلیت های منحصر به فردی می باشد که قفل های قدیمی و مکانیکی قادر به انجام آن نمی باشند. به عنوان مثال با استفاده از گوشی هوشمند و سایر روش های دسترسی از جمله رمز، کارت و اثر انگشت، دیگر نیازی به استفاده از کلید مکانیکی نمی باشد. علاوه بر آن تمام مشکلات ناشی از حضور نداشتن شما در منزل مانند پشت درب ماندن اعضای خانواده و دوستان، احتمال باز بودن درب منزل و … با استفاده از ویژگی کنترل از راه دور این نوع قفل ها برای همیشه از بین می رود.

قفل هوشمند Hooshmandi

قفل هوشمند Hooshmandi

از دیگر ویژگی های قفل هوشمند می توان به موارد زیر اشاره نمود:

– اتصال قفل هوشمند به تلفن همراه

همانطور که قبلا اشاره شد یکی از ویژگی های جذاب این نوع قفل ها اتصال به گوشی هوشمند و کنترل آن ها از راه دور می باشد. به این ترتیب به راحتی می توان ورود و خروج افراد مختلف را ثبت و کنترل کرد و درب را باز و بسته نمود.

قفل هوشمند دیجیتال

قفل هوشمند دیجیتال8015هوشمندی

– باز نمودن درب بدون کلید مکانیکی

کارکرد قفل هوشمند | قفل هوشمند را می توان بدون کلید و با استفاده رمز، کارت، اثر انگشت، ریموت و یا تلفن همراه باز نمود. به این ترتیب مشکلات استفاده از کلید ها و دردسرهای حمل آن از بین می رود.

– استفاده از رمزهای امنیتی و یک بار مصرف

در قفل هوشمند می توان در صورت لزوم از رمز یک بار مصرف جهت باز نمودن درب استفاده نمود. این رمز برای افراد خاص مانند مهمانان، نظافت چی و … جهت جلوگیری از پشت درب ماندن آن ها در صورت حضور نداشتن در منزل مورد استفاده قرار می گیرد. بلافاصله پس از استفاده از این رمز و باز نمودن درب به صورت خودکار از حافظه قفل پاک می گردد.

همچنین این مدل قفل ها دارای رمز امنیتی مادر یا رمز admin می باشند که در صورت استفاده از آن، بدون وارد نمودن رمز admin نمی توان به تنظیمات قفل دسترسی پیدا کرده و آن را تغییر داد.

 

– بسته شدن اتوماتیک قفل هوشمند

با فعال کردن مکانیزم قفل اتوماتیک در قفل هوشمند، پس از بسته شدن درب، قفل به صورت خودکار بسته می شود. به این ترتیب نگرانی بابت اطمینان از بسته بودن درب از بین می رود.

 

– مجهز به سیستم های امنیتی پیشرفته و آلارم های هشدار

جهت جلوگیری از بروز حوادث ناگوار مانند سرقت، خسارت های جانی ناشی از آتش سوزی و …، قفل هوشمند مجهز به سیستم های امنیتی منحصر به فردی می باشد که با به صدا در آوردن آلارم به کاربران برای مقابله با حادثه هشدار می دهد. همچنین امکان ارسال خودکار پیام هشدار به تلفن همراه و مراکز امنیتی و پلیس در صورت حضور نداشتن در منزل وجود دارد.

پروژه های اجراییتکنولوژی های جدیدخانه هوشمندسناریوقفل دیجیتالقفل هوشمندوبلاگ

4دلیل بزرگ برای سرمایه گذاری در خانه هوشمندhooshmandismart homeاتوماسیون خانگیچرا از قفل دیجیتال استفاده کنیمچرا قفل دیجیتالخانه هوشمندخانه هوشمند چیستقفل دیجیتالقفل هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان