قفل دیجیتال الکترونیکی

قفل دیجیتال الکترونیکی چگونه کار می کند؟

قفل دیجیتال الکترونیکی از طریق یک جریان الکتریکی کار می کند. دستگیره دیجیتال به عنوان دستگاه مستقل با پنل داخلی می تواند به یک سیستم کنترل مرکزی متصل شود ؛ فقط صاحبان خانه به آن دسترسی خواهند داشت . مزیت دیگر  این دستگیره ها کنترل از راه دور میباشد هر جایی که باشید قادر به قفل کردن و یا باز کردن آن هستید.

قفل های هوشمند، دیجیتال ،الکترونیکی از طریق آهن ربا یا موتورهای کوچک عمل می کنند که با تأمین یا قطع برق، قفل را فعال می کنند. برای کار با دستگیره الکترونیکی می توان از یک سوئیچ روشن و خاموش معمولی استفاده کرد یا از یک سیستم بیومتریک پیچیده تر برای دسترسی به درب می توان استفاده کرد.

بیومتریک در قفل دیجیتال الکترونیکی چیست؟

بیومتریک نوعی نرم افزار شناسایی در سیستم های امنیتی است. قفل دیجیتال الکترونیکی هنگام استفاده از نرم افزار شناسایی که شامل اسکن اثر انگشت، اسکن عنبیه، شناسایی صدا یا اسکن شبکیه است، از فناوری بیومتریک استفاده می کنند. در ابتدا اثر انگشت صاحب خانه در سیستم به عنوان کلید اصلی (master code) ثبت میشود. سپس برای باز کردن در با اثر انگشت استفاده می شود. و از پس فقط کاربر اصلی میتواند برای دیگران اجازه دسترسی صادر نماید .

برنامه های الکترونیکی به طور فزاینده ای باعث پیشرفت تکنولوژی هستند و برخی از طریق کنترل از راه دور از طریق برنامه ای که می تواند با سایر عناصر یک سیستم اتوماسیون خانگی ادغام شود، کنترل می شوند. بنابراین صاحبان خانه می توانند هر وقت لازم باشد با استفاده از یک برنامه تلفن همراه ساده، تجهیزات خود را کنترل کنند.

قفل اکترونیکی

مزیت اصلی قفل های دیجیتال اثرانگشتی :

قفل دیجیتال و قفل اثر انگشتی یک مزیت بزرگ است زیرا آنها زحمت حمل دسته ای از کلیدها را از بین می برند. این گزینه امنیتی، با صرفه جویی در فن آوری باعث صرفه جویی در وقت شما می شوند که در غیر این صورت در جستجوی کلیدهای گمشده یا گشتن برای کلیدها در تاریکی تلف می شوند. علاوه بر راحتی آنها، قفل اثر انگشتی بسیار ایمن می باشد. آنها می توانند به شما در نظارت بر ورود به خانه و بیرون رفتن از خانه کمک کنند و به صاحبان خانه آرامش ببخشند و بدانند که فقط آنها و عزیزانشان می توانند دسترسی داشته باشند .

هر روش قفل کردن ، دارای جوانب مثبت و منفی است. کلیدهای فیزیکی مانند کلید فلزی، کارتها یا Remote دستی قابل از بین رفتن یا آسیب دیدن به راحتی نیستند ، در حالی که کد ها (رمزها) عددی را میتوان فراموش کرد (یا توسط شخص اشتباه آموخته و حفظ شود). رمز می تواند در صورت لزوم توسط کاربر به سرعت و به راحتی تغییر داده شود، در حالی که تغییر قفل های سنتی و کلیدها بسیار بیشتر درگیر هستند و به سخت افزار و تخصص خاصی احتیاج دارند. خرابی برق برای قفل های درب دیجیتال الکترونیکی کاملاً مشکل ساز است و باعث می شود تا زمان برق دوباره برق قفل یا قفل آن باقی بماند.این نکته در دستگیره دیجیتال که با باطری کار میکندبزطرف شده  و مشکلی نخواهند داشت .

برای مشاوره رایگان خرید قفل دیجیتال هوشمند با شماره 09395727474  و یا 09125769793  تماس بگیرید.

در صورت تمایل از طریق واتس اپ با ما در ارتباط باشید

قیمت قفل کارتی ، قیمت قفل دیجیتال ، قیمت دستگیره دیجیتال را از مشاوران ما در لاک استار lock star بخواهید .

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *