قفل هوشمند دیجیتال لاک استار

قفل هوشمند دیجیتال لاک استار


قفل هوشمند دیجیتال چگونه کار می کند؟

بهترین قفل دیجیتال هوشمند مانند قفل درب پیشرفته از راه دور قفل شده و دسترسی به درب را از تلفن همراه خود کنترل می کنید. با طیف وسیعی از ویژگی های پیشرفته، قفل های دیجیتال هوشمند به شیوه ای شیک از دوستان و خانواده شما استقبال می کنند و در عین حال در تمام ساعات از  ورود مزاحمان ناخواسته محافظت می کنند. قفل دیجیتال هوشمند مانند قفل الکترونیکی ویژگی های پیچیده “کنترل دسترسی” را به هر خانه یا شغلی ارائه می دهد. این قفل ها دارای حسگرهای مجاورت هستند و این امکان را به شما می دهد تا در هنگام نزدیک شدن به درب با تلفن هوشمند کاربر مجاز، قفل درب  را باز کنید.

آیا تا به حال به  زندگی در دنیایی که دیگر هرگز نگران از بین رفتن کلیدهای خانه خود نباشید فکر کرده اید، چه خواهد بود؟ قفل درب دیجیتال یک رویا برای کسانی است که کمی دچار “فراموشی” هستند، اما چیزهای بهتری در مورد این وسایل جدید وجود دارد: آنها می توانند خانه شما را امن تر کنند.

قفل درب دیجیتال قفلی است که به صورت برقی کار می کند. اما چگونه آنها بدون کلید هستند؟ و چگونه غیر قابل هک ؟

بیشتر قفل های سنتی درهای ورودی با مکانیسمی ساخته شده اند که به عنوان سنجاق و پیمانکار شناخته می شود. در داخل قفل پین ها و سیلندرهای با فنر قرار دارند که فقط در صورت داشتن  کلید صحیح به داخل سوراخ فعال می شوند ، به این معنی که درب  به راحتی قابل باز شدن است.

قفل دیجیتال هوشمند جدید

قفل دیجیتال هوشمند جدید

اصل اساسی فن آوری قفل دیجیتال هوشمند

اصل اساسی فن آوری قفل دیجیتال هوشمند این است که دو دستگاه الکترونیکی به صورت جفت هستند. یک دستگاه نمی تواند بدون دستگاه دیگر کار کند. همانطور که شما یا یک کاربر مجاز به درب نزدیک می شوید، یک سیگنال از تلفن همراه، ساعت هوشمند یا .. منتقل می شود. هنگامی که قفل سیگنال را دریافت می کند، به طور خودکار درب را باز می کند، نیاز به حمل یا استفاده از یک کلید سنتی را از بین می برد. دستگاههای قفل دیجیتال هوشمند  کاملاً کاربردی “هوشمند” هستند همچنین دارای اتصال Wi-Fi با سیستم امنیتی خانگی متصل به دستگاه مرکزی  هستند.

مزایای اصلی بهترین قفل های دیجیتال هوشمند چیست؟

  • اگر فرزند یا شریک زندگی شما کلیدهای خود را فراموش کرده اند ، می توانید بدون توجه به مکانی که هستید در را از راه دور برای آنها باز کنید.
  • شما هرگز نیازی به نگرانی در مورد کلیدهای گمشده یا نامناسب ندارید.
  • درست مانند وسایل نقلیه مدرن ورودی بدون کلید، در هنگام حمل مواد غذایی، نیازی نیست که کلیدهای خود را بیرون بیاورید. فقط به قفل دیجیتال هوشمند نزدیک شوید و دستگاه بقیه  کار را انجام می دهد.
  • در هنگام اضطرار، شما قادر خواهید بود به سرعت و بدون هیاهو به خانه خود دسترسی پیدا کنید.
  • هر زمان که دوست دارید دسترسی به اشتراک بگذارید. شما می توانید از راه دور با ارسال یک کد به دوستان یا اقوام خود اجازه ورود دهید.
  • قفل های دیجیتال هوشمند رمزگذاری شده اند بنابراین اگر تلفن شما به سرقت رفته باشد، نمی توان آنها را خواند.

برای کسب اطلاعات بیشتر و خرید قفل الکترونیکی کارتی با کارشناسان ما در تماس باشید.

شماره تماس : 0912.576.9793

پروژه های اجراییتکنولوژی های جدیدخانه هوشمندقفل دیجیتالقفل هوشمندوبلاگ

بهترین قفل دیجیتالبهترین قفل هوشمندخرید قفل دیجیتالخرید قفل هوشمندقفل دیجیتالقفل هوشمندقیمت قفل اثر انگشتیقیمت قفل دیجیتالقیمت قفل هوشمندمزایای قفل دیجیتال هوشمندمزیت قفل دیجیتال هوشمند

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس برای مشاوره رایگان